top of page

Çıplak gerilla! Askere böyle teslim oldu!

Bitlis kırsalında, Jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda dün 4 gerilla etkisiz hale getirildi, 1 gerilla ise jandarmaya teslim oldu. Gerillanın çıplak şekilde teslim olma anları kameraya yansıdı...

BİTLİS kırsalında, Jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda dün 4 gerilla etkisiz hale getirildi, 1 gerilla ise jandarmaya teslim oldu. Teslim olma anları kameraya saniye saniye yansıdı. Jandarma ekipleri, ormanlık alanda bağırarak teslim olacağını bildiren bir gerillayıi büyük bir titizlikle inceleyerek, böyle gözaltına aldı...

Bitlis İl Jandarma Komutanlığınca bölücü örgütü mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda dün 4 gerilla ölü olarak ele geçirdi. Ancak çatışma sonrasında sağ kalan 1 kişi, jandarma kuvvetlerine teslim olmak istediğini bildirdi.

Çatışma sonrasında, ellerini kaldırarak teslim olacağını bildiren çaresiz gerillanın teslim olması an be an kameraya kaydedildi.

Sağ olarak ele geçirdiği gerillanın, hiçbir yerine zarar verilmeden teslim alındı. Sağ olarak ele geçirilen gerilla sorguya alındığı kaynakca belirtildi..

İNTERNEHABER

bottom of page