top of page

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransa'ya sert cevap (!) Sizce Macron korktumu ???

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un açıklamalarına sert tepki gösteren Erdoğan, "Tavrı üzüntü verici. Geçen hafta Macron ile konuştum baktım garip garip şeyler söylüyor. Biraz frekansı yüksek oldu ama gereken cevabı verdim Bizi teröristlerle asla kabullenemeyeceğiz bir yere oturmak kimsenin haddine değil. Siz kimsiniz ki bir terör örgütü ile Türkiye arasında arabuluculuk ifadesini ağzınıza alabiliyorsunuz" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. 'Birilerinin sadece kendi küçük dünyaları için etrafı kırıp dökmesine tahammül edemeyiz' diyen Erdoğan özetle şunları söyledi:

"Kongrelerimizin vesilesiyle ziyaret ettiğimiz şehirlerde vatandaşlarımızın bize gösterdiği hüsnü kabul gerçekten memnuniyet vericidir. Buradaki anahtar kelime çok çalışmaktır. Partimiz ve ülkemiz için çok çalışmayı kastediyorum. Her zaman söylediğim gibi biz AK Parti'yi milletimizle birlikte kurduk. Milletimize hizmet etmek için kurduk. AK Parti'ye ne bu kifayetsiz muhalefet ne FETÖ ne PKK gibi terör örgütleri zarar verebilir ne de dış güçler zarar verebilir.

ORTADOĞU GAZETESİ (alıntı)

bottom of page